2024, birželio 22, Šeštadienis

Panevėžio specialiajai mokyklai-daugiafunkciam centrui ilgai lauktos dovanos

reklama rubai

2020 metų pradžia – gerų darbų užbaigimo metas. Dar 2018 metų gegužės 9 d. prasidėjęs projektas, kuomet Panevėžyje lankėsi Norvegijos „Brevik Rotary“ klubo atstovai, ką tik baigėsi. Norvegijos „Brevik Rotary“ klubas kartu su Panevėžio „Rotary“ klubu ARTA Panevėžio specialiajai mokyklai-daugiafunkciam centrui padovanojo reabilitacinį- terapinį „Bobah“ stalą neįgaliems vaikams.

Svečius, kurie atvyko įteikti dovanų, vaikai pasitiko koncertu, dovanojo piešinius ir garsiai plojo. Masažiniu stalu centro personalas labai džiaugėsi, pristatė jo suteikiamas galimybes kilnoti vaikus – stalo dydis užtikrina saugumą, nes iki šiol procedūras tekdavo atlikti ant grindų pasitiesus čiužinius. Terapiniu stalu naudosis visi trisdešimt centre besilankantys vaikai.

Panevėžio „Rotary“ klubo ARTA prezidentės Ritos Tėvainienės teigimu, tai dar vienas reikalingas ir prasmingas projektas. Tikimasi, kad padaryti geri darbai pagerins vaikų būklę ir savijautą.

Centro direktorė Dainė Šilienė negailėjo padėkų ir gerų žodžių „rotarietiškoms“ iniciatyvoms ir tikino, kad stalas iš tiesų labai reikalingas ir lauktas.

- Reklama -

Naujausi straipsniai