2024, kovo 29, Penktadienis

Panevėžio „SC-RSSG-Grifas” rankinio komanda sužaidė lygiosiomis

Savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos rankinio lygos vyrų čempionato rungtynės, kuriose Panevėžio „SC-RSSG-Grifas komanda sužaidė lygiosiomis su Vilniaus HC „Vilnius”.

Tik prasidėjus rungtynėms panevėžiečiai buvo taiklesni ir pelnė pirmąjį įvartį. Vėliau sekė tolygus žaidimas, į priekį įsiveržus vienai komandai, iškart prisivydavo kita ir rezultatą išlygindavo. Baigiantis pirmajam kėliniui rezultatu 15:13 pirmavo panevėžiečiai. 48-tą rungtynių minutę panevėžiečiai rezultatu 22:19 išsiveržė į priekį, tačiau Vilniaus komanda susiėmė ir jau besibaigiant 51-ai minutei rezultatą išlygino 23:23. Iki paskutinės antro kėlinio rungtynių minutės komandos nenusileido viena kitai, rungtynės sužaistos rezultatu 25:25.

Daugiausiai įvarčių – 10 – komandai pelnė Titas Janušonis, po 4 įvarčius pelnė Evaldas Vėta, Mindaugas Barzdenis ir Mindaugas Rutkauskas, 2 – Radvilas Adomonis, 1 – Amandas Šarkanas. Šią komanda treniruoja Panevėžio sporto centro rankinio treneris Mindaugas Vėta.

 Priešpaskutinis Lietuvos rankinio lygos reguliariojo sezono turas vyks beveik po mėnesio, kovo 18 d., o galutinė reguliariojo sezono rikiuotė paaiškės kovo 25 d. Panevėžio „SC-RSSG-Grifas” komanda kovo 18 d. išvykoje susitiks su Alytaus „Varsa-Stronglasas”.