2024, liepos 13, Šeštadienis

Panevėžio rajono savivaldybės meras susitiko su Panevėžio vyskupijos atstovais

reklama rubai

Šių metų lapkričio 8 dieną Panevėžio rajono savivaldybės meras A. Pocius su komanda susitiko su Panevėžio vyskupijos vyskupu L. Vodopjanovu OFM ir jo komanda bei su Panevėžio rajone esančių parapijų klebonais.

Kasmetinio susitikimo metu buvo pristatyti per pastaruosius metus Panevėžio rajone įgyvendinti švietimo, kultūros, socialinės paramos, infrastruktūros ir kiti projektai, aptarti tebevykstantys bei  pasidalinta savivaldybės 2024 m. planais. Ši spalvinga rudens diena neabejotinai prisidėjo prie nuotaikingos atmosferos, leidžiančios susitikimo dalyviams jaukiai bendrauti, dalintis mintimis, patirtimis ir idėjomis. Pasidžiaugta, kad ne vienerius metus trunkantis savivaldybės ir tikinčiųjų bendruomenės atstovų bendradarbiavimas skatina tarpusavio supratimą, pasitikėjimą, paramą ir solidarumą.

Savivaldybės ir Panevėžio vyskupijos atstovų susitikimo tradicija tęsiasi daugiau nei  15 metų. Ne vienerius metus trunkantys susitikimai rodo, kad politiniai pokyčiai neįtakoja partnerystės, o kaip tik vienija bendrų tikslų siekimui.

- Reklama -

Naujausi straipsniai