2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Panevėžio rajono bibliotekose pajamas deklaravo per 400 gyventojų

Panevėžio rajono gyventojams deklaruoti pajamas – ne problema. Jau vienuoliktus metus Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su Valstybine mokesčių inspekcija (VMI), rajono bibliotekose vietos gyventojams organizuoja konsultacijas mokesčių deklaravimo klausimais.

Šiais metais vienuolikoje bibliotekų gyventojai galėjo deklaruoti pajamas arčiausia savo gyvenamosios vietos, nevykdami į Panevėžį ir negaišdami laiko kelionei bei laukimui eilėse. Kiekvienoje bibliotekoje per dieną pajamas deklaruodavo nuo 20 iki 40 gyventojų. Daugiausiai gyventojų per dieną buvo aptarnauta Vadokliuose – 62 ir Upytėje – 60. Iš viso šiemet pajamas bibliotekose, padedami specialistų, deklaravo 430 Panevėžio rajono gyventojų.

Gausus deklaruojančiųjų skaičius įrodo, kad gyventojams ši paslauga yra reikalinga ir naudinga. Kasmet deklaruoti pajamas į bibliotekas susirenka vis didesnis būrys gyventojų.

Deklaruoti pajamas padėjo gyventojams jau pažįstama VMI Panevėžio skyriaus Mokestinių prievolių departamento Gyventojų poskyrio specialistė Daina Jackūnienė.

- Reklama -

Naujausi straipsniai