2024, vasario 27, Antradienis

Panevėžio PPAR Metinėje asamblėjoje paskelbti metų geriausieji

Penktadienį Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai Metinės asamblėjos metu ne tik aptarė besibaigiančių metų rezultatus. Tradiciniame geriausių rezultatų pasiekusių įmonių ir verslo atstovų apdovanojimų vakare paskelbti 2017 metų geriausieji.

Į Panevėžio bendruomenių rūmus susirinkusius verslo atstovus pasveikinęs Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas pasidžiaugė gerais besibaigiančiais metais. „Džiaugiuosi, kad Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai auga ir stiprėja. Džiaugiuosi, kad prie mūsų prisijungia vis daugiau narių. Šiais metais turėjome tikrai daug renginių, daug gražių akimirkų. Sveikinu visus 2017-ųjų metų geriausiuosius“, – sakė S. Gailiūnas.

Panevėžio krašto verslininkus sveikinęs tik šią savaitę ūkio ministru paskirtas Virginijus Sinkevičius pabrėžė, kad itin svarbus yra verslo ir valdžios bendradarbiavimas.

„Sveikindamas Panevėžio regiono geriausias įmones, verslininkus, noriu pabrėžti, jog tik dirbdami bendram tikslui pasieksime gerų rezultatų“, – kalbėjo V. Sinkevičius.

Sveikinimo žodžius susirinkusiesiems sakė Panevėžio rajono, Utenos, Anykščių, Visagino, Pasvalio ir Rokiškio rajonų merai, Lietuvos miestų prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentai. Valstybinės darbo inspekcijos, „Sodros“ vadovai.

Panevėžio PPAR Generalinėje asamblėjoje paskelbti besibaigiančių 2017 metų geriausieji.

Generalinėje asamblėjoje kasmet apdovanojami geriausių veiklos rezultatų pasiekusieji Panevėžio PPAR nariai.

Rūmų Taryba šiemet geriausias paskelbė šešias įmones. Skulptoriaus Vytauto Tallat-Kelpšos autoriniu darbu „Verslo skrydis“ ir diplomais apdovanotos geriausios Aukštaitijos regione gamybos ir paslaugų įmonės. Didžiųjų gamybos įmonių grupėje įvertintos bendrovės „Panevėžio Aurida“, „Utenos trikotažas“. Mažųjų įmonių – „Burbuliukas“. Didžiųjų paslaugų įmonių grupėje – „Indastrus“, „Utenos butų ūkis“. Mažųjų paslaugų įmonių grupėje – „Naftėnas“.

Garbingas „Lietuvos eksporto prizas 2017“ už reikšmingą eksportą bei rinkų plėtrą įteiktas akcinėms bendrovėms „Umega“ ir „Sakret“.

Panevėžio miesto meras R. Račkauskas įteikė Metų inovacijų prizą. Šis garbingas apdovanojimas atiteko bendrovei „Rifas“.

Už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei – bronzinė „Darbo žvaigždė“ – įteikta bendrovės „SDG“ („Saugus darbo garantas“) Panevėžio skyriaus direktorei Laurai Kaminskaitei ir Rokiškio mašinų gamyklos direktoriui Robertui Kilai.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų padėkos ženklu apdovanotas ilgametis Panevėžio PPAR Utenos filialo direktorius Sergejus Rybakovas.

Rūmų padėkos ženklu taip pat apdovanotas Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas. Utenos savivaldybės administracijos vadovas buvo įvertintas už palankių verslo sąlygų kūrimą bei iniciatyvas verslui plėtoti.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos įsteigtas apdovanojimas – „Darbo žvaigždės medalis“, kuriuo apdovanojami Rūmų narių darbuotojai, nusipelnę verslo ir profesijos lyderiai, įteiktas bendrovės „Kriautė“ statybos direktoriui Albertui Vaguliui bei šios bendrovės technikos direktoriui Vitui Žilinskui.

„Darbo žvaigždės medaliu“ taip pat apdovanotas bendrovės „Nosted mechanika“ gamybos direktorius Vladas Jotka, akcinės bendrovės „Utenos trikotažas“ mezgimo cecho vadovas Vidmantas Malakauskas, taip pat bendrovės „Utenos trikotažas“ inovacijų vyresnioji technologė Regina Ramenytė. „Darbo žvaigždės medalis“ atiteko ir bendrovės „Povydė“ kulinarijos cecho vyriausiajai kulinarei Editai Zopelienei, „Schmitz Cargobull Baltic“ cecho meistrui Mindaugui Šalavejui ir bendrovės „Duventa“ personalo skyriaus vadovei Dalei Tauginienei.

„Rūmų ambasadoriaus“ apdovanojimas už aktyvų dalyvavimą Rūmų veikloje bei jos populiarinimą įteiktas Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentui Rimantui Maženiui.

Generalinėje asamblėjoje Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas pasidžiaugė, kad Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai yra įtakingiausia ir stipriausia asocijuota verslo organizacija Aukštaitijoje.

Šiuo metu Panevėžio PPAR vienija beveik tris šimtus narių. Sėkmingai dirba Panevėžio PPAR filialas Utenoje, atstovybės Rokiškyje ir Pasvalyje. Kasmet organizuojamos tarptautinės parodos „EXPO Aukštaitija“, Kalėdinė mugė. Kasmet Panevėžio PPAR organizuoja verslo misijas. Per pastaruosius metus Verslo misijos buvo surengtos į Omaną, Jungtinius Arabų Emyratus, Izraelį, JAV, Kanadą, Japoniją, Braziliją, Argentiną ir kitas šalis.

- Reklama -

Naujausi straipsniai