2024, liepos 15, Pirmadienis

Panevėžio muzikiniame teatre vyko paramos Ukrainai koncertas

reklama rubai

Muzikinis teatras šį pavasarį užmezgė draugystę su Panevėžio miesto partnerio Ukrainoje Vinycios teatru, todėl šiandien, įprasminant šią gražią draugystę, teatre vyko paramos koncertas „Muzikos tiltai: Lietuva–Ukraina“.

Ukrainai atstovavo Vinycios akademinio M. K. Sadovskio muzikos ir dramos teatro solistai Volodymyras Kholkinas, Svitlana Basovska ir Olha Buha, Lietuvai – Panevėžio muzikinio teatro solistas Ramūnas Urbietis ir Laima Česlauskaitė. Scenoje pasirodė teatro choras ir pučiamųjų instrumentų orkestras „Garsas“, skambėjo Ukrainos ir Lietuvos kompozitorių operų arijos, romansai, liaudies bei patriotinės dainos.

„Pavasarį, prasidėjus karui Ukrainoje, užsimezgė bendrystė su Panevėžio miesto partnerio Vinycios teatru. Teatro orkestras rengė programą su žymiausius Lietuvos tenorus vienijančiu „Tenoriados“ projektu, o kolegos Vinycios teatro scenoje statė konstrukcijas priešo tankams atremti. Tuomet visas už koncerto bilietus gautas lėšas atlikėjų ir teatro iniciatyva skyrėme kolegoms Ukrainoje“, – apie draugystės pradžią pasakojo teatro vadovė Kotryna Nekrošiūtė.

Šios dienos koncerto metu surinkti pinigai bus skirti Ukrainos kariuomenei.

- Reklama -

Naujausi straipsniai