2024, vasario 26, Pirmadienis

Panevėžio mopsai Kalėdoms ruošėsi gerais darbais

Panevėžio Mopsų bendruomene kartu su VšĮ „Dogspotas“ organizavo Kalėdinę akciją „Išpildyk Kalėdinį suplotasnukio norą!“.

Daugiau kaip dvi savaites Panevėžyje buvo renkama parama (daiktais ir finansiškai) VšĮ „Dogspotas“ globotiniams. Bendruomenės nariai neliko abejingi suplotasnukių norams ir gausiai prisidėjo parama būtiniausiais daiktais: vaistais, pledais, maistu, higienos priemonėmis ir t.t.

„Paskelbę akciją, tikrai nesitikėjome, kad sulauksime tiek palaikymo ne tik dovanotais daiktais ar pinigais, bet ir gražiais žodžiais, palaikymu. Tikrai labai smagu, kad mūsų dar visai jauna mopsų bendruomenė tokia aktyvi ir draugiška, užjaučianti ir kitus gyvūnus, kuriems pasisekė ne taip, kaip mūsiškiams”, – Panevėžio mopsų bendruomenės įkūrėjas Tomas Morkūnas.

Visa Panevėžyje surinkta parama pasiekė Vilniuje įsikūrusius VšĮ „Dogspotas“ globotinius, o bendruomenės atstovai turėjo progą susipažinti ir su pačiais mažiausiais vos dviejų savaičių amžiaus mopsiukais.

„Esame nuoširdžiai sujaudinti ir dėkingi už Panevėžio mopsų bendruomenės surinktą paramą. Nors ši bendruomenė įsikūrė dar visai neseniai, iš karto ėmėsi gerų darbų ir tai maloniai mus nustebino. Mopsų mylėtojų atstovai nepatingėjo mūsų aplankyti ir atvežė visą krūvą lauktuvių – valymo priemonių, pledų, konservų. Visko, ko niekad nebus per daug kasdienėje mūsų globotinių priežiūroje. Mūsų globotiniai dėkoja už paramą ir kviečia šiuo geruoju pavyzdžiu užsikrėsti ir kitus”, – VšĮ „Dogspotas“ vadovė Indrė Pileckienė.

- Reklama -

Naujausi straipsniai