2024, birželio 21, Penktadienis

Panevėžio ligoninės pranešimas.03.23

reklama rubai

Informuojame Jus, kad paciento, užsikrėtusio koronavirusu COVID – 19 ir jau savaitę laiko gydomo mūsų ligoninėje būklė išlieka sunki, stabili, jis gauna būtiną gydymą ir yra nuolat stebimas medikų.

Ligoninės darbuotojai, kurie turėjo tiesioginį kontaktą su užsikrėtusiu pacientu ir kuriems jau kartą buvo atliktas testavimas, parodęs neigiamus rezultatus, nuo trečiadienio, kovo mėn. 26 d. , bus pradėti testuoti pakartotinai pagal sudarytą grafiką. Esant neigiamam pakartotinio testo parodymui, darbuotojams bus leista grįžti į darbą.

Artimiausiu metu pagal sudarytą grafiką bus pradėtas visų medicinos darbuotojų, dirbančių infekuotose zonose, prevencinis testavimas.

Nuoširdžiai visos medicinos darbuotojų bendruomenės vardu dėkojame Panevėžio miesto savivaldybės laikinai einančiam mero pareigas Deividui Labanavičiui, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriui Tomui Juknai, visiems Panevėžio miesto savivaldybės darbuotojams už Panevėžio mieste įsteigtą lopšelį –  darželį vaikams, kurių tėveliai dirba medicinos įstaigose, spec. tarnybose ir karantino metu privalo atlikti savo pareigas. Prašymai dėl vaikučių priėmimo į lopšelį – darželį „Dobilas“ yra teikiami Švietimo skyriaus vyr. specialistei Audronei Bagdanskienei el. paštu audrone.bagdanskiene@panevezys.lt tel. pasiteirauti 8 45 501 380

- Reklama -

Naujausi straipsniai