Siekiant, kad UAB „Ekornes Lithuania“ (buvęs IMG Lithuania) Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) galėtų plėstis ir pradėti vykdyti naujo gamybinio pastato statybas, šiandien Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė sanitarinės apsaugos zonos ribų nustatymui.

UAB „Ekornes Lithuania“ Panevėžio LEZ plečiasi ir planuoja papildomai įsirengti dar du pastatus – sandėliavimo bei gamybos – kuriuose bus gaminami bei sandėliuojami minkšti baldai.

Šiuo metu Panevėžio LEZ jau veikia tekstilės drabužių gamyba užsiimanti įmonė „Devold“, elektronikos gamintoja „Leesys“, reklamos gamyba užsiimanti įmonė „Spektrus EU bei baldus gaminanti ir plėtrą vykdanti „UAB „Ekornes Lithuania“. Šiemet planuoja įsikurti ir apsauginės polietileno pakuotės gamintoja, lietuvių bendrovė UAB „Komex“ bei kabelių pynių ir elektromechaninių sistemų gamintoja UAB „AQ Wiring Systems“.

Šiose įmonėse dirba virš 530 darbuotojų. Skaičiuojama, kad artimiausiais metais visos investicijos į LEZ sieks apie 45 mln. Eur, o darbuotojų skaičius perkops 1500.

Print Friendly, PDF & Email