2024, liepos 27, Šeštadienis

Panevėžio lengvaatlečių laimėjimai

Vilniuje vykusiose Lietuvos vaikų pirmenybėse sėkmingai pasirodė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro (PKKSC) jaunieji sportininkai. Bronzos apdovanojimą iškovojo Justas Matuza, kuris 600 m nubėgo per 1.46,99 min. Ketvirtas vietas užėmė 60 m bėgęs Danielius Gustas ir 200 m bėgime startavusieji Evita Adomonytė ir Arminas Abromaitis. Penktas vietas 60 m barjeriniame bėgime iškovojo Dominykas Vitkus, o 1000 m bėgime – Mikas Makušinas. Šiuos sportininkus varžyboms ruošė treneriai Rimvydas Smilgys, Remigijus Jakubauskas ir Algimantas Sniečkus.

Šeštadienį Šiauliuose vykusiame Baltijos šalių jaunių čempionate Lietuvos rinktinės garbę gynė trys panevėžiečiai. 800 m bėgime nugalėtoja tapo Panevėžio KKSC-PRSSG ugdytinė Gabija Galvydytė, distanciją įveikusi per 2.13,05 min. Sportininkė antrą kartą čempione tapo ir su komandos draugėmis bėgdama estafetę 4×200 m. Šuolininkė į tolį Vaida Padimanskaitė (PKKSC-PRSSG ) nušoko 5,67 m ir iškovojo bronzos medalį. PKKSC ugdytinė Urtė Bačianskaitė nustūmė rutulį 15.33 m ir tapo čempione. Šiuos sportininkus varžybos ruošė treneriai A. Sniečkus, R. Jakubauskas ir Aldona Dobregienė.