2024, balandžio 27, Šeštadienis

Panevėžio lengvaatlečiai nudžiugino

2017 m. vasario 25 d.šeštadienį Minsko (Baltarusija) universiteto lengvosios atletikos manieže grūmėsi pajėgiausi aštuonių šalių jaunimo grupės lengvaatlečiai. Mače, kuriame varžėsi Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Prancūzijos, Turkijos, Ukrainos ir Azerbaidžano sportininkai, lietuviai iškovojo tris pergales, o dar aštuoni lengvaatlečiai pateko tarp prizininkų. Komandų įskaitoje Lietuva užėmė trečią vietą (123 tšk.), nusileidę tik baltarusiams (158 tšk.) bei prancūzams (157 tšk.). Lietuvos rinktinei atstovavo ir trys Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro sportininkai:  Džiugas Juška, treneris P.Fedorenka,Urtė Bačianskaitė , trenerė A.Dobregienė ir Vaida Pademanskaitė, treneris R.Jakubauskas.
60 metrų bėgime nuotolį Džiugas Juška  įveikė per 7,00 sek. bei nusileido tik prancūzui Nicolui Monique (6,88 sek.) ir ukrainiečiui Janui Kaniašniui (6,96 sek.). Sprinteriai finale varžėsi kiek neįprastu laiku – 9 valandą ryte .
5-kovės rungtyje Urtė Bačianskaitė, būdama pati jauniausia šios rungties sportininkė ir pirmą kartą bėgus aukštesnius barjerus, bei stūmus 1kg sunkesni rutulį (4 kg)  , surinkusi 3722 taškų (60 m b/b – 9.46, auukštis – 1.69, rutulys – 12.85, tolis – 5.54, 800 m – 2:34.73), iškovojo ketvirtą vietą.

Šuolį į tolį rungtyje Vaida Pademanskaitė, su rezultatu 5,62 m, iškovojo penktą vietą.