Savaitgalį Marijampolėje vyko Lietuvos ilgų nuotolių čempionatas, kuriame dalyvavo ir 29 Panevėžio sporto centro (PSC) bei Raimundo Sargūno sporto (PRSSG) gimnazijos auklėtiniai.

Pasak jaunuosius sportininkus irklavimo paslapčių mokančių trenerių, šis ilgų nuotolių čempionatas buvo puiki proga pamatyti, kas pasikeitė per ilgą paruošiamąjį laikotarpį. Taip pat tai ir jėgų patikrinimas prieš šį savaitgalį vyksiančias sprinto varžybas, kuriose suaugusieji kovos dėl teisės atstovauti Lietuvai olimpinės atrankos varžybose, o jaunių ir jaunimo grupių atstovai – dėl teisės atstovauti šaliai Europos čempionate.

Panevėžiečiai iš varžybų grįžo su trimis aukso, vienu sidabro ir trimis bronzos apdovanojimais. Stipriausias jaunių grupėje buvo Rytis Sakalauskas (PRSSG), antrą vietą iškovojo nuo R. Sakalausko atsilikęs tik 0.2 s Heraldas Kairys (PRSSG), trečia vieta atiteko Ignui Nakčeriui (PSG). Tarp jaunių moterų stipriausiai pasirodė Gabrielė Srivkinaitė (PSC), trečia vieta atiteko Paulinai Timoščenko (PRSSG).

Jaunučių grupėje antrą vietą iškovojo Linas Bukausas (PSC), trečią – Nedas Kraujalis (PRSSG). Jaunučių mergaičių grupėje čempione tapo Kotryna Glemžaitė (PSC).

Varžyboms sportininkus ruošė treneriai Edita Simonaitytė, Pavelas Bespalovas, Dalia Vaičikonienė, Vytautas Vaičikonis.

Print Friendly, PDF & Email