2024, balandžio 19, Penktadienis

Panevėžio įmonės metus pradėjo paroda Paryžiuje

Net septynios Panevėžio įmonės sausio 17-21 dienomis dalyvauja tarptautinėje namų interjero dizaino parodoje „Maison & Objet Paris“, Paryžiuje (Prancūzija).

„Maison & Objet Paris“, vienoje didžiausių interjero parodų pasaulyje, į kurią renkasi žymiausi pasaulio interjero kūrėjai ir idėjų ištroškę lankytojai. Du kartus per metus – rugsėjį ir sausį – vykstanti paroda yra tikras interjero dizaino etalonas, kur nubrėžiamos interjero mados tendencijos.

2020 metus paroda Paryžiuje pradėjo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų narės bendrovės „Geminga“, „Glasremis“, RDS, „Geltonas taškas“, individuali įmonė „Espress“ ir V. Stankevičiaus bei G. Diržio projektavimo įmonės.

Bendrovės „Glasremis“ savininkas Remigijus Kriukas sakė, kad parodoje pristatys naujausius stiklo gaminius, pakuotes.

„Dalyvaujame ne vienoje parodoje. Ieškome kontaktų įvairiose šalyse. Ši paroda Paryžiuje – galimybė reklamuoti savo įmonę. Be meninio stiklo studijos „Glassremis“, iš Panevėžio į parodą važiuoja dar šešios nedidelės įmonės. Parodoje jos pristatys projektus, katalogus, architektūrinius sprendimus“, – pasakojo apie dalyvavimą parodoje R. Kriukas

- Reklama -

Naujausi straipsniai