2024, kovo 29, Penktadienis

„Panevėžio“ futbolo klubui nepasisekė Rygoje

„Panevėžio“ futbolo klubas rinktinių pertraukos metu sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes. Šeštadienį Valdo Urbono kariauna keliavo į Rygą, kur pasitikrino jėgas su „Riga“ futbolininkais ir patyrė pralaimėjimą po antrojo kėlinio pradžioje praleisto įvarčio – 0:1 (0:0)

Iki pirmojo kėlinio vidurio žaidimas klostėsi apylygiai: 20-ąją minutę Ernestas Veliulis iššoko į akistatą su vartininku, tačiau smūgis saugui gavosi nestiprus.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje varžovai buvo aktyvesni ir 29-ąją minutę turėjo gerą šansą pasižymėti, tačiau smūgis skriejo pro šalį. Kėliniui artėjant į pabaigą, Elivelto surado įkertantį E. Veliulį, visgi, vartų sargas nuslopino pastarojo bandymą pasiekti kamuolį.

47-ąją minutę „Riga“ ekipa pasižymėjo po pakelto kampinio – tai buvo vienintelis mačo įvartis.

Po pertraukos savo šansais nepasinaudojo Jeffrey Sarpongas bei Nasko Milevas, o 66-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Aironas Trakšelis turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau smūgiavo pro šalį.

Dvikovai artėjant į pabaigą, „Panevėžį“ nuo įvarčio išgelbėjo Chrysovalantis Kozoronis, be to, 90-ąją minutę „Riga“ komandos futbolininkas smūgiavo tiesiai į Rafaelį Broetto.

„Panevėžio“ sudėtis: Rafaelis Broetto, Chrysovalantis Kozoronis, Joshua Akpudje, Rokas Stanulevičius, Mitaras Čukovičius (80 min. Žygimantas Baguška), Jeffrey Sarpongas (60 min. Matijus Remekis), Wandersonas Melo (70 min. Eimantas Dzinga), Tautvydas Eliošius (60 min. Aironas Trakšėlis), Ernestas Veliulis (70 min. Ulysse Diallo), Nasko Milevas (80 min. Domantas Vaičekauskas), Elivelto (60 min. Gustas Žederštreimas).

Artimiausias rungtynes „Panevėžys“ žais kitą sekmadienį, birželio 19 dieną. „Optibet A lygos“ lyderių akistata su Vilniaus „Žalgiriu“ „Aukštaitijos“ stadione prasidės nuo 17.55 val.