2024, birželio 22, Šeštadienis

Panevėžio apylinkės teismas 2019 metais išnagrinėjo beveik 14 tūkst. bylų

reklama rubai

Siekdami supažindinti visuomenę su teismų veikla, taip pat įgyvendindami teismų viešumo ir prieinamumo visuomenei principus, Panevėžio apylinkės teismas pateikia išsamią 2019 metų veiklos apžvalgą.

Panevėžio apylinkės teismas 2019 metais gavo beveik 15 tūkst. bylų. Teisme dirbę 38 teisėjai išnagrinėjo beveik 14 tūkst. bylų, iš jų apie 1,4 tūkst. baudžiamųjų, 11 tūkst. civilinių ir 1,3 tūkst. administracinių nusižengimų bylų. Taip pat išnagrinėti dar beveik 6 tūkst. įvairių ikiteisminio tyrimo dokumentų, teikimų bei prašymų bylų vykdymo procese.

Panevėžio apylinkės teismas – socialiai atsakinga institucija. Teismo darbuotojai rinko lėšas, kurios buvo perduotos sunkiau gyvenantiesiems Kupiškio ir Rokiškio rajonuose.

Teismas dalyvavo įvairiuose teismų veiklą pristatančiuose renginiuose. Per metus buvo surengtos 23 moksleivių ekskursijos, kuriose su teismo darbu susipažino 455 moksleiviai. Teisme organizuota nemokamų teisinių konsultacijų diena, kurioje apsilankė daugiau nei 50 asmenų. Moksleiviai ir suaugusieji buvo  pakviesti išspręsti bylą Teisingumo kambaryje.

Išsamiau su Panevėžio apylinkės teismo 2019 metų veiklos apžvalga galite susipažinti https://panevezio.teismai.lt/veikla/veiklos-ataskaitos/42.

 

Irma Gritėnienė

Panevėžio apylinkės teismo pirmininko padėjėja

- Reklama -

Naujausi straipsniai