vmi

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (AVMI) informuoja, kad šią savaitę baigėsi gyventojų pajamų deklaravimas ir 97,7 tūkst. Panevėžio apskrities gyventojų laiku pateikė pajamų deklaraciją už 2021 metus.

„Dėkojame gyventojams, kurie ir šiais metais laiku deklaravo pajamas, o gyventojus, kurie turi deklaruoti turtą bei pajamas, tačiau to dar nepadarė, kviečiame nedelsti ir kuo greičiau atlikti šią pareigą“, – sako Panevėžio apskrities Mokestinių prievolių departamento direktorė Rasita Žilinskienė pažymėdama, jog VMI pamiršusiems išsiųs papildomus priminimus.

Panevėžio apskrities VMI duomenimis, šiais metais gyventojai deklaravo daugiau mokesčių: 28 tūkst. apskrities gyventojų deklaravo 13,7 mln. eurų mokėtino GPM, t. y. 1,9 mln. eurų daugiau nei pernai.

57,8 tūkst. gyventojų deklaravo 14,8 mln. eurų grąžintino GPM, o 26 tūkst. gyventojų jau grąžinta 6,7 mln. eurų. Visos permokos laiku ir teisingai deklaravusiems pajamas bus pervestos iki liepos 31 d. Taip pat 5,6 tūkst. (88 proc.) Panevėžio apskrities gyventojų dėl užimamų pareigų pateikė turto deklaracijas.

„Galime drąsiai teigti, jog deklaravimo procesas negrįžtamai tapo nuotolinis, elektroninis ir savarankiškas. Perėjimas prie elektroninio būdo skirti paramą taip pat buvo sklandus – 99 proc. šių metų prašymų pateikta savarankiškai. Panevėžio apskrityje paramą nuo sumokėtų mokesčių paskyrė 32 tūkst. gyventojų“, – teigia R. Žilinskienė.

Daugiau informacijos apie pajamų deklaravimą, GPM paramą rasite www.vmi .lt > Domiuosi pajamų ir turto deklaravimu. Visas paslaugas teikiame ir nuotoliniu būdu – telefonu 8 5 2171 777, o konsultacijas – 1882. Naujausia informacija taip pat skelbiama VMI Facebook ir Linkedin paskyrose.

Print Friendly, PDF & Email