Antrankiai

Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Netrukus į teisiamųjų suolą sės 56 metų panevėžietis V. V., kaltinamas tyčiniu artimos draugės nužudymu.

Viename Panevėžio mikrorajone, savo bute negyva pusamžė moteris buvo rasta pernai lapkritį. Apie tai, kad konflikto metu nužudė savo draugę, pareigūnams pranešė pats V. V., nuvykęs į policijos komisariatą.

Tikrindami informaciją, policijos pareigūnai iš tiesų bute rado negyvą šeimininkę. Vėliau ekspertai nustatė, kad moteris buvo uždusinta.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, o jiems vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Janina Ražanskienė.

Tyrimo metu buvo nustatyta, kad tragiškai pasibaigę poros santykiai buvo užsimezgę prieš beveik metus. „Nors artimieji ir kiti juos pažįstantys žmonės teigia, kad pora nebuvo konfliktiška, vienas tarpusavio ginčas tapo lemtingu – moteris buvo nužudyta“, – sakė prokurorė J. Ražanskienė.

Kaltinamajam už tyčinį nužudymą gresia nuo 7 iki 15 metų nelaisvės. Kaip sunkinanti V. V. kaltę aplinkybė gali būti pripažinta tai, kad nusikaltimą jis padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio.

Byla perduota nagrinėti į Panevėžio apygardos teismą.

 

Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus
vyriausioji specialistė Rasa Stundžienė

Print Friendly, PDF & Email