2024, gegužės 3, Penktadienis

Panevėžiečių laimėjimai Lietuvos lengvosios atletikos čempionate

Savaitgalį dvi dienas Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas. Su geriausiais šalies lengvaatlečiais aukštų rezultatų siekė bei prizines vietas užėmė Panevėžio lengvosios atletikos klubo „Žvaigždė“ ugdytiniai.

Geriausiai sekėsi šuolio į tolį rungtyje dalyvavusiam Mariui Vadeikiui. Sportininkas nušokęs 7 m 35 cm iškovojo pirmą vietą. 200 bėgimo rungtyje Kristupas Seikauskas finišo liniją kirto antras (22,31 sek.), o Domantas Dobrega – trečias (22,57 sek.). Šis sportininkas taip pat pasiekė asmeninį rekordą. 60 m bėgimo rungtį per 6,78 sek. įveikęs Kristupas Seikauskas iškovojo antrą vietą. Šioje rungtyje moterų grupėje dalyvavusi Evelina Savickaitė finišavo ketvirta. Rutulio stūmimo rungtyje įrankį nusviedusi 10 m 57 cm Greta Taraškevičiūtė užėmė trečią vietą. Šioje rungtyje vyrų grupėje dalyvavęs Panevėžio sporto centro ugdytinis Kasparas Bačianskas užėmė šeštą vietą. Dar viena Panevėžio sporto centro ugdytinė Neda Vidzėnaitė šuolio į aukštį rungtyje buvo septinta. Šiuos sportininkus varžyboms ruošia lengvosios atletikos trenerė Aldona Dobregienė.

Susumavus sportininkų pasiektus rezultatus miestų grupėje Panevėžiui skirta trečia vieta, sporto centrų grupėje Panevėžio sporto centras užėmė ketvirtą vietą.

Panevėžiečių sportininkų pasirengimą varžyboms finansuoja Panevėžio miesto savivaldybė pagal trimetę aukšto meistriškumo programą „Siekti aukštų sportinių rezultatų lengvosios atletikos sporto šakoje“.