2024, birželio 12, Trečiadienis

Panevėžiečiai sėkmingai pasirodė D. Grigalionio taurės plaukimo varžybose

Tradicinės olimpiečio Dariaus Grigalionio taurės plaukimo varžybos Panevėžyje jau keturioliktus metus pritraukia stipriausius Lietuvos plaukikus. Šiais metais jose dalyvavo ir svečiai iš Estijos miesto Piarnu.

„Džiaugiuosi mūsų plaukikų pasirodymu ir pasiektais rezultatais. Turi pripažinti, kad Panevėžio plaukikams olimpiečiams auga perspektyvi pamaina“, – džiaugėsi Panevėžio plaukikų pasiekimais varžybų organizatorė ir vyriausioji teisėja Rita Kondrotaitė.

Dalyviai varžėsi trijose amžiaus grupėse plaukdami trumpus 50m nuotolius peteliške, nugara, krūtine ir laisvu stiliumi. Susumavus rezultatus paskelbti nugalėtojai.

Merginų suaugusių grupėje bendroje įskaitoje nugalėjo viešnia iš Piarnu Aurelia Roos, antrąją vietą iškovojo vilnietė Patricija Kondraškaitė, o trečioji vieta atiteko panevėžietei Beatai Jakštaitei.

Jaunesnių merginų grupėje nugalėjo Europos olimpinio festivalio čempionė vilnietė Smiltė Plytnykaitė, antra liko jos komandos draugė Stela Švenčionytė, o trečioji vieta atiteko panevėžietei Augustei Jakštaitei.

Jaunesniųjų mergaičių grupėje dominavo vilnietės Liepa Borevičiūtė, Viktorija Artiomova ir šiaulietė Ugnė Petrauskaitė.

Vyriausiųjų berniukų grupėje dominavo Panevėžio miesto plaukikai Rokas Jazdauskas, Tomas Lukminas (abu rugpjūčio mėnesį grįžo iš pasaulio jaunimo čempionato su bronzos medaliais) ir Adomas Gatulis.

Vidurinėje vaikinų grupėje lyderiavo panevėžiečiai Kristupas Trepočka (Europos jaunimo olimpinio festivalio vicečempionas), Arnas Augustinavičius ir Arminas Murėnas (atvykęs tobulintis iš Vilniaus I-osios sporto gimnazijos).

Jaunesnių berniukų grupėje stipriausias buvo Šiaulių atstovas Aidas Aleksandravičius, antras – Karolis Juška iš Vilniaus ir trečiąją vietą pavyko iškovoti panevėžiečiui Deni Ladavičiui.

Keturioliktąjį kartą vykusiose D. Grigalionio taurės plaukimo varžybose Panevėžyje dalyvavo stipriausi Lietuvos plaukikai ir svečiai iš Estijos.

 

Varžybų organizatorių informacija ir nuotraukos

- Reklama -

Naujausi straipsniai