2024, kovo 28, Ketvirtadienis

Panevėžiečiai pralaimėjo Vilniuje

Šįvakar Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su Vilniaus „Žalgiriu“. Šį susitikimą rezultatu 3:1 (1:0) laimėjo vilniečiai.

Šeimininkai nuo pat mačo pradžios perėmė iniciatyvą. 8-ąją rungtynių minutę rezultatyviausias A lygos futbolininkas Tomislavas Kišas iš dėkingos progos sukirto kamuolį į „Panevėžio“ komandos vartų skersinį. Po keletos minučių tas pats žaidėjas atliko pavojingą baudos smūgį, po kurio kamuolys praskriejo šalia panevėžiečių vartų.

18-ąją susitikimo minutę pavojingą progą prie „Žalgirio“ vartų sukūrė svečiai. Sebastianas Vasquezas nuo kampinio gairelės tiksliai pakėlė kamuolį į vilniečių baudos aikštelę, bet Vytas Gašpuitis nesugebėjo įveikti šeimininkų vartininko Martino Berkoveco.

25-ąją mačo minutę „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Vienas prieš Rafaelį Broetto iššokęs T. Kišas šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į „Panevėžio“ komandos vartus. Tai buvo 23-asis kroato įvartis šių metų A lygos čempionate.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką aikštėje ir toliau dominavo „Žalgirio“ futbolininkai. Panevėžiečiai, pasitaikius progai, rengdavo kontratakas. Viena iš tokių jau per teisėjo pridėtą pirmojo kėlinio laiką buvo itin pavojinga, bet savo vartus išgelbėjo M. Berkovecas. Poilsio komandos išėjo „Žalgiriui“ pirmaujant rezultatu 1:0.

Po pertraukos aikštėje vaizdas nesikeitė. „Žalgirio“ futbolininkai ilgiau kontroliavo kamuolį, o svečiai stengėsi rengti greitus išpuolius.

66-ąją susitikimo minutę rezultatas tapo 2:0. Po tikslaus Victoro Perezo perdavimo stipriu tiksliu smūgiu iš arti įvartį pelnė Liviu Antalis.

83-ąją mačo minutę panevėžiečiai sumažino atsilikimą iki vieno įvarčio. Neseniai po keitimo aikštėje pasirodęs Rafaelis Ledesma iš arti pasiuntė kamuolį į vilniečių vartus. Jau per teisėjo pridėtą laiką dar kartą pavyko pasižymėti T. Kišui.

Traumų išretinta „Panevėžio“ komanda patyrė pralaimėjimą rezultatu 1:3.

Panevėžiečiai su „Žalgiriu“ žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Lukas Čerkauskas, Vytas Gašpuitis, Sigitas Urbys, Aleksandras Jerkinas (46 min. Tomas Salamanavičius), Sidy Sagna (23 min. Tomas Kačerauskas), Tautvydas Eliošius, Ernestas Veliulis, Paulius Janušauskas, Sebastianas Vasquezas (78 min. Rafaelis Ledesma), Eimantas Abramavičius.

Kitas Lietuvos A lygos čempionato rungtynes „Panevėžys“ žais lapkričio 3 dieną, sekmadienį, namuose su Marijampolės „Sūduva“. Šis susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą.