dviratis

Susisiekimo ministerija inicijavo gerumo akciją #DviratisUkrainai – iki kovo 11 d. visos Lietuvos gyventojai kviečiami Ukrainos žmonėms dovanoti naujus ir naudotus (be didelių defektų) dviračius, skirtus tiek suaugusiesiems, tiek vaikams. Ukrainiečiams taip pat reikalingi dviračių aksesuarai ir kitos jų dalys – šalmai, liemenės, atšvaitai, žibintai ir bagažinės.

Dėl Rusijos karo Ukrainoje reikšminga susisiekimo infrastruktūros dalis šioje šalyje yra sunaikinta. Automobiliams, viešojo transporto priemonėms daugelyje vietų nėra tinkamos infrastruktūros, dalis viešojo transporto yra perduota kitiems Ukrainos regionams, organizuojantiems žmonių evakuaciją.

Dviračiai Ukrainos gyventojams būtini nuvažiuoti į aplinkines gyvenvietes maisto ar vandens, medicininės pagalbos, jais patogu pasiekti viešąsias vietas, taip pat teikti reikiamą humanitarinę pagalbą.

Dviračiai Panevėžyje priimami pirmadieniais–penktadieniais nuo 7 iki 11 val. adresu: Radviliškio g. 58, kontaktai pasiteirauti tel. (8 37) 202293, el. paštu info@keliuprieziura.lt. Turint kitų klausimų ar pasiūlymų, kviečiame susisiekti el. paštu dviratisukrainai@sumin.lt.

Šios gerumo akcijos metu dviračiai bus renkami ir kaupiami visoje Lietuvoje, o pavasarį iškeliaus į Ukrainą. Dviračių priėmimas vyks 25 taškuose visoje šalyje, sąrašą rasite ČIA.

Įsitraukti į gerumo akciją #DviratisUkrainai kviečiami ir verslo atstovai.

Print Friendly, PDF & Email