2024, kovo 19, Antradienis

Palangoje – užtikrinta pergalė prieš „Gargždus“

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ krepšininkai pratęsė pergalių seriją jubiliejinio, 30-ojo „Betsafe-LKL“ sezone starte. Panevėžiečiai Palangos arenoje 71:91 (25:19, 9:24, 15:23, 22:25) įveikė „Gargždų“ komandą ir iškovojo trečiąją pergalę.

Nerezultatyvioje rungtynių pradžioje svečiai iš Panevėžio pirmuosius taškus pelnė tik prasidėjus trečiąjai rungtynių minutei (4:2). „7bet-Lietkabelį“ puolime pirmosiomis minutėmis į priekį tempė Mantas Rubštavičius, per 6 minutes surinkęs 9 taškus ir po taiklaus tritaškio su pražanga išlyginęs rezultatą (13:13). Kėlinį sėkmingiau užbaigė gargždiškiai, po taiklaus Mindaugo Stašio tolimo metimo išsiveržę į priekį 25:19.

Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėję svečiai spurtavo, o po Pauliaus Murausko dvitaškio ir Gyorgy Golomano tritaškiai rezultatas vėl tapo lygus (29:29). Nors Nenado Čanako auklėtiniai ir sugebėjo persverti rezultatą, bet pernelyg padidinti atotrūkio nepavyko – pirmąją mačo pusę penkiais taškais paeiliui uždarė M. Rubštavičius (34:43) Neblogą panevėžiečių darbą gynyboje vainikavo tik 9 praleisti taškai antrajame ketvirtyje.

„7bet-Lietkabelis“ gerą atkarpą pratęsė ir trečiajame kėlinyje, o po Vytenio Lipkevičiaus tirtaškio pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (41:52). Antroje trečio ketvirčio pusėje svečiai po Beno Griciūno ir Stefano Peno taiklių metimų dar labiau padidino turimą pranašumą (49:66).

Vadeles į savo rankas panevėžiečiai visiškai perėmė ketvirtajame kėlinyje, kurio pradžioje po G. Golomano baudų metimų susikrovė 22 taškų persvarą (51:73). Gargždiškiams dar buvo pavykę kiek sušvelninti atsilikimą, bet „7bet-Lietkabelis“ rungtynių nepaleido, o pergalę įtvirtino dvitaškį pataikęs Paulius Murauskas (70:91).

„Gargždai“: Giedrius Staniulis 24 (6 atk. kam., 12/16 dvit.), Joshua Newkirkas 11 (9 rez. perd.), Mantas Ruikis ir Marius Runkauskas (5 atk. kam.) po 10, Karolis Guščikas 8, Mindaugas Stašys 7.

„7bet-Lietkabelis“: Paulius Murauskas 24 (7 atk. kam., 7/8 dvit., 2/3 trit.), Mantas Rubštavičius 14 (3/5 trit.), Kristianas Kullamae (6 rez. perd.) ir Gyorgy Golomanas po 11, Vytenis Lipkevičius 9.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais spalio 9 d. – Panevėžyje svečiuosis Kauno „Žalgiris“, spalio 19 d. laukia pirmasis Europos taurės (Eurocup) mačas namie su Ulmo „Ratiopharm“ klubu iš Vokietijos, o spalio 22 d. į Panevėžį atvyks Vilniaus „Rytas“.

Bilietus į Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ namų rungtynes vietiniuose ir tarptautiniuose turnyruose platina www.ticketmarket.lt.