Prieš didžiąsias metų šventes padėkota Panevėžio rajono mokytojams, kurių parengti vaikai ir mokiniai zoniniuose, regiono, šalies ir tarptautiniuose renginiuose 2018 metais užėmė prizines vietas.

Savivaldybės meras Povilas Žagunis, įteikdamas asmenines dovanas, pedagogams dėkojo už jų pagalbą ir indėlį, ruošiant įvairių olimpiadų bei konkursų ar varžybų prizininkus. Laurai nuskinti Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurse „Dainų dainelė”, Regioninio meninio skaitymo konkurse, Panevėžio krašto 5–9 klasių jaunųjų matematikų olimpiadoje, Jaunųjų dviračių vairuotojų varžybose „Saugus ratas“, šalies mokinių interneto svetainių kūrimo konkurse. Padėkota mokytojams: Ritai Storastienei, Irmai Abukauskienei, Editai Davidonytei (Velžio gimnazija), Jurgitai Klimavičiūtei bei Sigitai Gabrišiūnienei (Naujamiesčio gimnazija), Laimutei Krištopaitytei (Ramygalos gimnazija), Vilhelminai Kavaliauskienei (Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija), Antanui Klovui ir Algirdui Rutkauskui (Raguvos gimnazija) bei Rimantui Monstvilai (Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija).

Renginyje pasveikinta ir jų kolegė Vaida Šiaučiūnė (Velžio gimnazija), kuri Žinių ekonomikos forumo apdovanojimuose pelnė inovatyviausios gimtosios ir užsienio kalbų mokytojos vardą.  Iš 200 nominantų buvo išrinkti septynių sričių mokytojai: pradinių klasių, kalbų, matematikos ir informatikos, biologijos ir chemijos, fizikos, menų ir technologijų, socialinių dalykų. Kiekvienoje srityje inovatyviausiais tapę mokytojai laimėjo galimybę nuvykti į bet kurią norimą tarptautinę konferenciją švietimo tema užsienyje. Džiaugiamės, kad tokie šaunūs mokytojai dirba mūsų rajono mokyklose.

Print Friendly, PDF & Email