Nuo vakar dienos padidintos mobiliojo punkto darbo apimtys. Atvykusius išsitirti dėl COVID-19 infekcijos žmones aptarnaus suformuotos 4 specialistų komandos.

„Esame dėkingi mobiliajame tyrimų punkte dirbantiems Smėlynės ambulatorijos, Panevėžio miesto ir rajono poliklinikų, Panevėžio odontologijos poliklinikos, Panevėžio miesto ir rajono visuomenės sveikatos biurų, Fizinės medicinos ir reabilitacijos centro darbuotojams. Išaugus poreikiui atlikti COVID-19 testą, pakartotinai kreipėmės į pirminės sveikatos priežiūros įstaigas. Dėkojame J. Pauliuko ir Kniaudiškių šeimos klinikoms, kurios dirbti į mobilų punktą taip pat skyrė savo darbuotojus. Padidintos tyrimų apimtys leis aptarnauti daugiau gyventojų, o susidarę židiniai bus greičiau lokalizuojami“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, ekstremaliųjų situacijų operacijų centro koordinatorius Kazimieras Armonavičius.

Mobiliajame punkte suformuotos keturios komandos, kurios dirba po 4 val. Per dieną nuo 8 iki 20 val. paimami 288 ėminiai. Šiuo metu yra sprendžiamas klausimas dėl testavimo apimčių didinimo.

Primename, kad jokiu būdu negalima vykti į mobilų punktą nusprendus savarankiškai – prieš tai būtina skambinti Karštąja koronos linija 1808. Gyventojų prašome nepiktnaudžiauti, apgalvoti visus įmanomus būdus, kaip jie galėtų atvykti į mobilų punktą ir tik kritiniu atveju, kuomet tikrai nėra galimybės patiems atvykti atlikti tyrimo, kreiptis į Panevėžio savivaldybės transportavimo koordinatorių K. Klungį tel. 8 673 24558.

Panevėžio mobilus punktas aptarnauja visą Panevėžio apskritį – Panevėžio miestą ir rajoną, Pasvalį, Kupiškį, Biržus, Rokiškį.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email