2022-05-19, Ketvirtadienis
3 C
Panevezys

„One Team“ projekte „Lietkabelio“ krepšininkai pasakojo apie lyderystės svarbą

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas tęsia dalyvavimą Eurolygos inicijuotame socialiniame projekte „One Team“. Sausio 17 ir 24 dienomis įvyko antrasis ir trečiasis projekte dalyvaujančių Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų jaunuolių, krepšinio klubo ir projekto partnerių – Panevėžio kolegijos atstovų susitikimas.

Su globos namų auklėtiniais susitiko ir, kaip visada, žaismingai ir šiltai bendravo „One Team“ ambasadoriai – „Lietkabelio“ treneris Gintaras Kadžiulis, žaidėjai Lorenzo Williamsas, Vaidas Čepukaitis, Žygimantas Skučas bei daug vaikų simpatijų sulaukę broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai.

„Cido“ arenos konferencijų salėje susirinkęs gausus būrys projekto dalyvių nagrinėjo komandinio darbo ir lyderystės temas. Globos namų auklėtiniai kartu su „Lietkabelio“ krepšininkais ir Panevėžio kolegijos studentais–savanoriais gilinosi į lyderystės sampratą, dalyvavo diskusijoje apie komandinio darbo ypatumus. Pasitelkus gyvenimiškus pavyzdžius bei asmeninę patirtį, su jaunuoliais buvo kalbama apie lyderystės svarbą, lyderiams būdingas savybes ir lyderio savybių ugdymo galimybes. G. Kadžiulis pasidalino įdomiais asmeninės patirties pavyzdžiais apie komandinį darbą ir lyderiavimą.

Antroje susitikimo dalyje vaikai buvo pakviesti sudalyvauti įvairiose estafetėse, kurios vyko „Cido“ arenos krepšinio aikštelėje. Pasitelkus judrius žaidimus vaikai mokėsi ne tik lyderystės, bet ir komandinio darbo įgūdžių. Pasivaržę ir išbandę savo jėgas vaikai skubėjo įsiamžinti su „Lietkabelio“ krepšininkais.

Susitikimo pabaigoje pačios geriausios vaikų emocijos, plačios šypsenos veiduose ir noras kuo ilgiau pabūti kartu – pats geriausias atpildas visiems dalyvaujantiems projekte „One Team“. Drąsiai galime teigti, kad kaskart susitikę geriau pažįstame vieni kitus ir vis labiau jaučiamės viena galinga komanda.
„One Team“ projekto pagrindinis tikslas – socialiai pažeidžiamų visuomenės grupių integravimas ir ugdymas pasitelkiant krepšinį. Vykdant programą ne tik žaidžiamas krepšinis, įvairūs sporiniai žaidimai, bet ir diskutuojama jaunimui aktualiomis temomis.

„Lietkabelio“ ir Eurolygos įgyvendinamas projektas „One Team“ tęsis du mėnesius: iš viso bus suorganizuoti aštuoni projekto dalyvių susitikimai. Planuojama, kad iš viso projekte dalyvaus apie 30 Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų auklėtinių. Eurolygos inicijuotame ir visų Eurolygos bei Europos taurės klubų vykdomame projekte iš viso jau dalyvavo per 14 tūkst. žmonių iš 40 šalių.

- Reklama -

Naujausi straipsniai