2024, balandžio 13, Šeštadienis

Nutraukiamas karšto vandens tiekimas

AB Panevėžio energija“ informuoja, kad ruošiantis 2017–2018 m. šildymo sezonui, siekiant užtikrinti vartotojams nepertraukiamą šilumos tiekimą ir išvengti avarijų šildymo sezono metu, kiekvienais metais, pasibaigus šildymo sezonui, atliekami šilumos tinklų remonto ir hidraulinių bandymų darbai.

Nuo š.m. gegužės 8 d. 00 val. iki gegužės 11 d. 18 val. laikinai sustabdomas šilumos ir karšto vandens tiekimas Pažagienių gyvenvietės vartotojams ir Panevėžio miesto vartotojams pastatuose, esantiems į rytus nuo Nemuno ir J.Tilvyčio gatvių. Daugiau informacijos galite rasti bendrovės interneto svetainėje www.pe.lt

Esant galimybei, šilumos ir karšto vandens tiekimas gali būti atnaujintas anksčiau nustatyto laiko. Norint išvengti karšto vandens nutekėjimų butuose, prašome gyventojų laikyti karšto vandens čiaupus butuose patikimai uždarytus. Jei minėtu laikotarpiu bute būtų atliekami šildymo ar karšto vandens tiekimo sistemos remonto ar profilaktiniai darbai, pranešti apie tai pastato karšto vandentiekio sistemą eksploatuojančiai organizacijai arba asmeniui, atsakingam už to namo šilumos ūkį.

- Reklama -

Naujausi straipsniai