2024, kovo 28, Ketvirtadienis

Nuostabus startas antrame rate

Futbolo klubas „Panevėžys“ „Optibet A lygos“ antrojo rato kovas pradėjo puikia ir pelnyta pergale. Efektyvus puolimas bei sustyguota gynyba 10-ojo turo rungtynėse leido rezultatu 3:0 (2:0) nugalėti 4-oje turnyro lentelės vietoje žengiančius Vilniaus „Riterius“.

Aštuntą pergalę iškovojęs „Panevėžys“ savo kraityje turi 26 taškus ir toliau pirmauja čempionate. Šiame sezone panevėžiečiai pergalės neiškovojo tik prieš Vilniaus „Žalgirį“.

Po pertraukos į starto sudėtį sugrįžęs Rokas Stanulevičius nuo pat rungtynių pradžios pradėjo kelti oponentams rūpesčių savo vizitine kortele – tolimais smūgiais. Pirmą saugo šūvį „Riterių“ vartininkas atrėmė, tačiau 8-ąją minutę R. Stanulevičiaus iš maždaug 25 metrų spirtas kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

Valdo Urbono kariauna atrodė pranašesnė ir toliau grasino tolimais smūgiais – tą atliko Nasko Milevas, Jeffrey Sarpongas bei Pijus Širvys. Svečiai iš Vilniaus pirmojo kėlinio antroje pusėje ilgiau kontroliavo kamuolį, bet „Panevėžys“ meistriškai pasinaudojo susikurta kontrataka.

N. Milevas ir Ariagneris Smithas apsikeitė perdavimais, bulgaras baudos aikštelėje surado Elivelto, kuris 45-ąją minutę nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

Antrame kėlinyje panevėžiečiai pasižymėjo dar vieną kartą ir žaidimo atžvilgiu pranašumas niekam neturėjo kelti abejonių. Vieną iš susikurtų dėkingų progų 79-ąją minutę įvarčiu pavertė po keitimo aikštėje pasirodęs Ernestas Veliulis – jam asistavo Elivelto.

V. Urbonas atliko visus penkis galimus keitimus ir suteikė šansą debiutuoti „Optibet A lygoje“ 19-mečiui saugui Dariui Jurgelevičiui.

Čempionato lyderiai atsipalaiduoti negali – jau balandžio 30 dieną, šeštadienį, teks žaisti 11-ojo turo mačą svečiuose su „Kauno Žalgiriu“. Dvikovos pradžia – 17 val.