skiepai
skiepai

Šiandien Panevėžyje pradedami vakcinuoti socialinės globos įstaigų gyventojai ir darbuotojai, taip pat socialines paslaugas asmens namuose teikiantys specialistai.

„Vakcinaciją vykdo VšĮ Panevėžio miesto poliklinika, kuri rūpinasi, kad visas skiepijimo procesas vyktų sklandžiai. Panevėžiui yra skirta 300 vienetų vakcinų. Skiepijamų asmenų sąrašai sudaromi atsižvelgiant į sveikatos apsaugos ministro nurodytus prioritetus. Jei liktų vakcinų, tuomet vadovaujantis prioritetais bus skiepijami asmens visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų ir kitų įstaigų laboratorijų darbuotojai, atliekantys COVID-19 ligos tyrimus, COVID-19 ligos atvejų ir protrūkių epidemiologinę diagnostiką atliekantys specialistai, vykstantys į koronaviruso infekcijos židinius ir kiti asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Pirmąja vakcinos doze planuojama paskiepyti sausio 12-15 d. Kad susiformuotų imunitetas COVID-19 ligai, praėjus 21 dienos po pirmo skiepo jį reikia pakartoti. Iš viso Panevėžyje šiuo metu yra paskiepyti 1183 gyventojai.

Print Friendly, PDF & Email