2024, liepos 14, Sekmadienis

„Normalios bobos eina out“ kviečia į filmą „Mūsų pirmosios atostogos“

reklama rubai

Birželio 26 d. 19 val. kino centre „Garsas“ ir kituose Lietuvos miestų kino teatruose vyks veiklių ir charizmatiškų moterų judėjimo „Normalios bobos eina out“ renginys – išankstinė filmo „Mūsų pirmosios atostogos“ peržiūra. Kartu su „Normalių bobų“ siela Dovile Filmanavičiūte moterys žiūrės prancūzišką komediją apie „Tinderyje“ susipažinusios poros pirmųjų atostogų išbandymus.

Marion ir Benas susipažįsta per „Tinderį” ir jau po pirmo pasimatymo nusprendžia kartu praleisti atostogas. Bedę pirštu į žemėlapį, kelionės tikslu pasirenka Bulgariją. Tačiau greitai paaiškėja, kad jų tobulų atostogų vizijos gerokai skiriasi. Marion svajoja apie nuotykius, Benas – 5 žvaigždučių viešbutį. Jam tenka savaitę praleisti su išsiblaškiusia ir vėjavaikiška mergina, jai – apsiprasti su vyruku, nesiskiriančiu su rankų dezinfekavimo skysčiu. Ar internete įsiplieskę poros jausmai atlaikys išbandymus?

Visoje Lietuvoje šurmuliuosianti šventė moterims prasidės tiesiogine transliacija, kurioje iniciatyvos „Normalios bobos eina out“ sumanytoja dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė sveikins susirinkusias. Ši iniciatyva gyvuoja kelerius metus ir tapo tradicija.

Norinčios su draugėmis praleisti puikų laiką kviečiamos į kino centrą „Garsas“ pasimėgauti būtent joms skirta švente.

- Reklama -

Naujausi straipsniai