2024, gegužės 18, Šeštadienis

„Normalios bobos eina out“ atkeliauja į Panevėžį!

Spalio 4 d. 19:30 val. Panevėžio kino centre „Garsas“ ir kituose Lietuvos miestų kino teatruose vyks veiklių ir charizmatiškų moterų judėjimo „Normalios bobos eina out“ renginys – išankstinis filmo „Gobšius!“ seansas (premjera nuo spalio 6 d.). Normalios bobos žino, kaip (Ne)taupyti. Ir dar jos žino, jog „dviejų už vieną“ principas meilei ir artimiesiems negalioja. Todėl šįkart kartu su „Normalių bobų“ siela Dovile Filmanavičiūte jos rinksis žiūrėti pagal geriausias prancūziškas tradicijas susuktą komediją apie šykštų vyrą.

Subtilus ir provokuojantis filmas „Gobšius“ (Rež. Fred Cavayé) Prancūzijoje tapo vienu lankomiausių filmų. Pagrindinis filmo herojus Fransua Gotjė (akt. Dany Boon) – talentingas smuikininkas. Tačiau keturiasdešimtmetį perkopęs vyriškis turi vieną didžiulę ydą. Jis yra užkietėjęs gobšuolis. Kiekvienas sutaupytas centas jam kelia adrenaliną, tuo tarpu išleisti pinigai verčia panikuoti ir dar labiau „pasispausti“. Taupymas – didžiausias Fransua gyvenimo malonumas. Subtilaus humoro komedija – tikras taupymo vadovas, o kartu ir viltis moterims, kad, galbūt, jų vyrai gali pasikeisti.

Šį trečiadienį visoje Lietuvoje šurmuliuosianti šventė moterims prasidės 19:30 val. tiesiogine transliacija iš Vilniaus, kurioje iniciatyvos „Normalios bobos eina out“ sumanytoja dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė sveikins visas susirinkusias. Ši iniciatyva gyvuoja jau trejus metus, tačiau pirmą kartą renginys iš sostinės kelsis į kitus šalies miestus. Norinčios su draugėmis praleisti puikų laiką – kviečiamos į kino centrą „Garsas“ pasimėgauti būtent joms skirta švente.

- Reklama -

Naujausi straipsniai