2024, balandžio 19, Penktadienis

Norite nemokamai gauti individualų kompostavimo konteinerį?

Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras (PRAC) kviečia registruotis Panevėžio miesto gyventojus, norinčius gauti individualius kompostavimo konteinerius.

Kompostavimo konteineriai individualių namų valdų savininkams bus duodami nemokamai, pasirašant panaudos sutartis. Įgyvendinant ES finansuojamą komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtros projektą, panevėžiečiams bus nupirkta ir išdalyta 800 konteinerių. Planuojama, kad jie gyventojus pasieks gegužės mėnesį. Pasigamintas kompostas išvežamas nebus – naudosite savo reikmėms.

         Panevėžiečiai kviečiami registruotis el. paštu pratc@pratc.lt. Nurodykite vardą, pavardę, kompostavimo konteinerio laikymo adresą, kontaktinį telefono numerį ir el. paštą (nebūtinai). Jūsų nurodytu numeriu gausite SMS žinutę apie konteinerio atsiėmimo galimybę.

         Jei gyvenate mieste, o konteinerį norite pasistatyti kolektyviniame sode (išskyrus priskirtame Panevėžio miestui), turite registruotis seniūnijoje, kuriai priklauso jūsų sodas.

Registracija vyks, kol bus laisvų vietų.

Kompostavimas – populiarėjantis žaliųjų atliekų tvarkymo būdas. Taip ne tik paprasčiausia atsikratyti sodo ar daržo žaliosiomis atliekomis, bet ir galimybė pasigaminti kokybiškų natūralių trąšų – komposto, tinkančio gėlėms ar daržovėms auginti, aplinkai tvarkyti.

- Reklama -

Naujausi straipsniai