Miesto žaliosiose, poilsiui ir laisvalaikiui skirtose erdvėse daugėja medžių. Šiandien 18 medžių pasodinta Nevėžio pakrantėje – Vakarinėje gatvėje, šalia tilto per Nevėžio upę. Vieta, kurioje pasodinti medžiai, ribojasi su Kultūros ir poilsio parko teritorija ir užtikrina tęstinumą, kad Panevėžio miesto gyventojai ir svečiai galėtų pasidžiaugti gamta. 

Medeliai pasodinti dar 2018 m. atvertame „Roquette Amilina“ vardu pavadintame skvere. Bendrovės darbuotojai drauge su Panevėžio miesto savivaldybės atstovais padvigubino iki šiol ten pasodintų medžių skaičių.

„Panevėžys keičiasi ir atsinaujina, džiugu, kad prie to prisideda ir miesto įmonės – veikdami drauge kuriame gražesnį, jaukesnį ir patogesnį miestą. „Roquette Amilina“ savo lėšomis parengė J. Janonio, Vakarinės ir Pramonės g. sankryžos rekonstravimo techninį projektą – prieš metus atidarėme šią svarbią transporto jungtį. Įmonė nesustoja ir džiugina tęstine iniciatyva – padvigubino Nevėžio pakrantėje jau pasodintų medžių skaičių“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Dar 2018 m., siekiant plėsti žaliąsias erdves ir užtikrinti augmenijos įvairovę įmonė „Roquette Amilina“ skvere ties Nevėžiu, prie Vakarinės gatvės, pasodino dvidešimt medžių – ąžuoliukų, klevų ir liepaičių. Įsipareigojimas vietinei bendruomenei bei aplinkai ir toliau išlieka įmonės prioritetu, todėl siekiama išlaikyti jau pradėtų aplinkosauginių iniciatyvų tęstinumą.

Šių metų pavasarį tarp Benifajo, Kasano ir Panevėžio gamyklų „Roquette“ grupės darbuotojų buvo surengtas virtualus sveikatingumo iššūkis #GORoquette. Iššūkio pabaigoje visi susumuoti dalyvių taškai už fizines veiklas buvo konvertuoti į aštuoniolika medžių (puošniųjų gudobelių), kuriuos „Roquette Amilina“ šį rudenį dovanoja Panevėžiui.

„Tikimės, kad tai puiki proga kiekvienam mūsų darbuotojui ne tik pasirūpinti savo fizine sveikata, bet ir žalesne mus supančia aplinka. Šis atnaujinamas skveras – tai mūsų įsipareigojimo aplinkai simbolis ir kartu dovana miestui, primenanti, kad nuo mažiausių žingsnių ir veiksmų galime kurti tvaresnę aplinką. Tuo tarpu darnus vystymasis ir toliau yra vienas iš svarbiausių „Roquette“ strateginių prioritetų,“ – sakė įmonės „Roquette Amilina“ generalinis direktorius Edvinas Bernotas.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email