2024, liepos 18, Ketvirtadienis

Netrukus”Lėlių vežimo teatras” patrauks gastrolių po Lietuvą

reklama rubai

Panevėžio lėlių vežimo teatras, birželio 8- 20 dienomis organizuoja tradicines vasaros gastroles su vežimu po Lietuvą.  teatro kolektyvas su  spektakliu teatrinė improvizacija „Lėlių cirkas“ (rež. I. Ignatenko ir S. Alochinas) aplankys  Panevėžio, Kėdainių, Radviliškio rajonus. Planuojama aplankyti net 21 miestelius: Upytę, Ėriškius, Ramygalą, Krekenavą, Surviliškį, Kalnaberžę, Sirutiškį, Vilainius, Kėdainius, Dotnuvą, Akademiją, Krakes, Gudžiūnus, Skėmus, Grinkiškį, Baisogalą, Pakiršinius, Sidabravą, Naujamiestį, Daukniūnus, Berčiūnus.

Ši tradicija neblėsta dėl kilnaus tikslo – sukviesti kuo didesnes auditorijas, nepaisant amžiaus, socialinės ar ekonominės padėties. Projektu siekiama populiarinti Panevėžio miesto vardą bei lėlių teatro meną regionuose, suartinti ir paskatinti bendradarbiavimą bei partnerystę su vietos bendruomenėmis, formuoti vaikų ir jaunimo vertybines nuostatas, kurios padės auginti visapusiškai šiuolaikiškas ir dvasiškai turtingas asmenybes.

Tikimės, kad vaikai ir jaunimas, dėl savo gyvenamosios vietos nutolę nuo aktyvaus kultūrinio gyvenimo, su džiaugsmu pasitiks lėlių vežimo teatro aktorius, o aktoriai jiems padovanos geras emocijas

- Reklama -

Naujausi straipsniai