Panevėžio miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryba (JRT), Savivaldybė bei Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ ragina panevėžiečius teikti miestui nusipelniusių jaunimo lyderių, savanorių, rėmėjų, iniciatyvų, aktyviausių organizacijų, rėmėjų kandidatūras.

Organizatoriai teigia, kad šiemet atnaujintos nominacijos: bus renkamas jaunimo lyderis, organizacija, savanoris, su jaunimu dirbantis žmogus, draugiškiausias Tarybos narys/Savivaldybės darbuotojas, iniciatyva, rėmėjas, jaunasis verslininkas. Metų jaunimo organizaciją išrinks apdovanojimuose dalyvaujantys jaunuoliai, balsuodami prieš prasidedant apdovanojimams. Už visas kitas nominacijas bus balsuojama internetu. Savo žodį tars ir komisija. Kandidatų anketą rasite Panevėžio miesto savivaldybės jaunimo reikalų tarybos „Facebook” profilyje.

„Jau antrą kartą po pertraukos vyksiantys Panevėžio jaunimo apdovanojimai yra svarbi sudedamoji regioninės jaunimo politikos įgyvendinimo dalis. Svarbu ne tik užtikrinti, kad mieste aktyviai ir kokybiškai veiktų jaunimo organizacijos ir institucijos, bet ir padėkoti už dažnai visuomenišką ir nemokamą jaunų žmonių ir palaikančių asmenų darbą”, – apie artėjantį renginį pasakojo JRT pirmininkas Tomas Bilevičius.

Jau kitą savaitę prasidedantis balsavimas lems net 50 proc. bendro rezultato, o likusi dalis priklausys nuo komisijos balsų. Šiemet pirma vyksiantis internetinis balsavimas nulems po 3 geriausius kiekvienos kategorijos kandidatus. O iš šių labiausiai nusipelniusi išrinks komisija.

Panevėžio jaunimo apdovanojimai – jau gruodžio 14-ąją. Iškilmingas renginys organizuojamas Dailės galerijoje. Gyva muzika, šilta ir subtili kalėdinė aplinka, šypsenos ir galimybė apžvelgti praėjusius 2018-uosius lauks visų panevėžiečių.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email