2024, balandžio 28, Sekmadienis

Nepavyko pralaužti varžovų gynybos

Futbolo klubas „Panevėžys“ pirmose šio „TOPsport A lygos“ sezono namų rungtynėse savo sirgalių pergale nepalepino. Vėl pademonstruota gera gynyba, tačiau 2-ojo turo akistata su Alytaus DFK „Dainava“ baigėsi be įvarčių – 0:0.

Pirmosios 45 minutės panevėžiečiams klostėsi gana neblogai. Nika Kačarava po perdavimo iš kairiojo krašto smūgiavo galva, tiesa, vartininkas šį bandymą, kaip ir vėliau sekusį Roberto Mazano smūgį, atrėmė. Kartą dėkingoje situacijoje atsidūręs Federico Palaciosas atakavo vartus – varžovų gynėjas atmušė į tuščius vartus skriejusį kamuolį.

Beveik identiška situacija įvyko su vartininku pakovojus N. Kačaravai – tada vėl varžovų žaidėjas atsidūrė laiku ant vartų linijos. „Dainava“ panevėžiečiams grasino kontratakomis, sykį puikiai sužaidė Kasparas Dubra.

Svečiai iš Alytaus porą kartų sukūrė pavojų standartinių padėčių metu ir tai buvo jų pavojingiausi epizodai. Vis dėlto antrasis kėlinys, nepaisant penkių stratego Gino Lettieri atliktų keitimų, tarp kurių buvo debiutantas Lucas de Vega, grėsmingais momentais neišsiskyrė. Perdavimai iš kraštų dažniausiai adresato nepasiekdavo, kaip ir pačioje susitikimo pabaigos, kai Linas Klimavičius nepasiekė Noelio Mbo perduoto kamuolio – vartai buvo pustuščiai.

Artimiausia akistata – kovo 13 dieną, trečiadienį. 3-iojo turo rungtynės su vietos „Sūduva“ Marijampolės futbolo arenos manieže prasidės nuo 20 val.