Europos socialinio fondo agentūra baigė maisto produktų nepasiturintiems Lietuvos gyventojams pirkimo procedūras ir jau pasirašė sutartis su visais pirkimo konkursą laimėjusiais tiekėjais, taigi nepasiturintieji gaus visus šiais metais maisto produktų krepšelyje numatytus produktus. Pirkimo procedūros buvo užsitęsusios dėl tiekėjų pareikštų ieškinių agentūrai, tačiau Vilniaus apygardos teismas ieškinius atmetė kaip nepagrįstus.

„Džiaugiamės, kad teismas patvirtino Europos socialinio fondo agentūros kompetenciją ir sprendimo pagrįstumą dėl tiekėjų pateiktų netinkamų pasiūlymų. Esame laimingi, kad mums pavyko užtikrinti, jog sunkiau besiverčiančius asmenis šiais metais pasieks visi numatyti maisto produktai. Jau artimiausių dalijimų metu – rugpjūčio ir spalio mėnesiais – paramos gavėjus pasieks gausus 10 maisto produktų krepšelis,” – sako Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims projekto vadovė Gintarė Zizienė.

Pasibaigus teisminiams procesams, sutartis dėl konservuotų keptų pupelių pomidorų padaže tiekimo sudaryta su UAB ,,Officeday”, dėl konservuotos burokėlių sriubos pasirašyta su UAB ,,Rivona”, o dėl cukraus, greito paruošimo avižų košės, ryžių kruopų, miltų mišinio keksui ir makaronų – su Latvijos įmone AS ,,Dobeles dzirnavnieks”.

Maisto produktų krepšelį šiais metais iš viso sudaro 19 produktų: pirmos rūšies kvietiniai miltai, miltų mišinys keksui, makaronai, grikiai, ryžiai, greito paruošimo avižų košė, cukrus, rapsų aliejus, kiaulienos konservai, vištienos konservai, konservuota burokėlių sriuba, konservuota raugintų agurkų sriuba, konservuoti žalieji žirneliai, konservuotos keptos pupelės pomidorų padaže, saldūs sausi pusryčiai, avižiniai sausainiai su šokolado gabalėliais, saldintas sutirštintas pienas, aukštoje temperatūroje apdorotas pienas, razinų ir riešutų mišinys.

Print Friendly, PDF & Email