2024, gegužės 3, Penktadienis

Nenado Čanako auklėtiniai Karaliaus Mindaugo taurės finale nusileido „Žalgiriui“

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stojo į kovą kovas Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele-KMT) finale – sekmadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Kaune 86:70 (23:19, 29:19, 18:18, 16:14) nusileido „Žalgiriui“ ir ketvirtą kartą pasidabino sidabro medaliais.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo žalgiriečiai, pirmavę po pirmųjų dešimties minučių (23:19). Per pirmąjį kėlinį svečiams 7 taškus pelnė Deividas Sirvydis, 6 pridėjo Djordje Gagičius.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurut 7:0 ir įgijo dviženklį pranašumą (30:19), kurį iki pertraukos dar padidino (52:38). Per pirmą mačo dalį „7bet-Lietkabeliui“ Sirvydis surinko 15 taškų, tuo tarpu „Žalgiris“ pataikė 6 tritaškius iš 13.

Trečiajame ketvirtyje kauniečiams pavyko išsaugoti atotrūkį – prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė keturiolika taškų (70:56), o jam prasidėjus įsibėgėjęs „Žalgiris“ susikrovė rekordinį pranašumą (76:56).

Per likusį laiką panevėžiečiams dar buvo pavykę šiek priartėti (80:69), bet Kauno ekipa pergalės iš savo rankų jau nebepaleido. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo 13 taškų pelnęs Keenanas Evansas.