2024, birželio 21, Penktadienis

Neįgaliųjų teatrų festivalis „Širdys vilčiai plaka”

reklama rubai

Gegužės 21 d. 10 val. teatro „Menas“ salėje vyks jau 23 kartą organizuojamas tarptautinis neįgaliųjų teatrų festivalis „Širdys vilčiai plaka“.

Pagrindinis festivalio tikslas – skatinti neįgalius žmones atskleisti savo sugebėjimus, mąstymo būdą, kūrybines galias bei sudaryti tinkamas sąlygas neįgalių žmonių meninei saviraiškai. Neįgaliųjų vaikų ir jaunimo teatro scenoje visų vaidmenys labai svarbūs, visi artistai jaučiasi laimingi savo gebėjimais pradžiuginę ar nustebinę draugus, savo šeimos narius, svečius.

Festivalis originalus, nes tai vienas iš nedaugelio neįgaliųjų festivalių Lietuvoje. Teatrų pasirodymai išskirtiniai jau vien tuo, jog aktoriai yra neįgalūs žmonės.

Profesionalioje teatro scenoje dalyvaus trupės iš įvairių Lietuvos miestų bei atvyks dalyviai iš Latvijos. Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro teatro trupė šiais metais parodys spektaklį „Iš pingvinų gyvenimo“, kurio režisierė Elona Karoblytė ir teatro būrelio vadovė Olga Venislovienė.

Festivalio sumanytojai ir organizatoriai – Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centras – visus kviečia atvykti ir pasigrožėti spektakliais.

Renginio vedėjai – Juozo Miltinio gimnazijos mokiniai, trukmė – 3 val., įėjimas nemokamas.

 

Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro inf.

- Reklama -

Naujausi straipsniai