2024, birželio 15, Šeštadienis

Naujos paslaugos ir užsiėmimai jauniesiems panevėžiečiams

Panevėžio atviras jaunimo centras (AJC) kovo mėnesį startuoja su nauja jaunimo informavimo ir konsultavimo paslauga.

„Gyvename skaitmenizuotoje visuomenėje ir susipynusiame pasaulyje, siūlančiame daug iššūkių ir galimybių. Prieiga prie informacijos ir galimybė ja naudotis vis svarbesnė. Pagrindinis naujųjų paslaugų tikslas – padėti jauniems žmonėms susiorientuoti įvairiose gyvenimo situacijose, paskatinti savarankiškai priimti sprendimus. Juk neįmanoma priimti tvirto sprendimo nežinant visų galimybių ir alternatyvų“, – sako AJC direktorė Daiva Juodelienė.

Individuali informacija jauniesiems panevėžiečiams aktualiais (vietos ir tarptautinės savanorystės, įsidarbinimo, kelionių, žmogaus teisių, lytiškumo, diskriminacijos, priklausomybių ir kt.) klausimais AJC (Ramygalos g. 18) bus teikiama kiekvieną pirmadienį nuo 13 iki 17 val.

AJC taip pat suplanavo kasmėnesinių informacinių renginių ciklą. Pirmasis – jau kovo 18 d. 12 val. Su Lošimų priežiūros tarnybos specialistais Tatjana Veromej ir Olegu Mackevičiumi bus kalbama apie tai, kaip elgtis, jei artimam žmogui azartiniai žaidimai tapo problema. Kaip tai pastebėti, netapti priklausomam, kaip išsivaduoti iš priklausomybės ar elgtis atsiradus finansinių sunkumų.

AJC renginyje lauks ne tik jaunimo, bet ir visų, kam aktuali priklausomybė nuo lošimų.

- Reklama -

Naujausi straipsniai