2024, kovo 2, Šeštadienis

Nauji pareigūnai prisiekė dirbti Tėvynės labui

Gruodžio 12 dieną Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate prisiekė 2 nauji pareigūnai – Lukas ir Eglė.

Iš Anykščių kilusi Eglė papildys Pasvalio rajono policijos komisariato pajėgas, o rokiškėnas Lukas dirbs Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių kuopoje.

Priesaikos žodžius ištarę pareigūnai kupini entuziazmo, džiaugiasi pasirinkimu ir tikisi tarnyboje realizuoti įgytas teorines žinias ir nuolat tobulėti.

Abu minėjo, kad policininko specialybę rinkosi, nes nori dirbti nemonotonišką, įdomų ir naudingą visuomenei darbą. Pareigūnai tvirtino žinantys, jog policininko darbas nelengvas, bet pavojai jų negąsdina, nes noras padėti žmonėms daug didesnis. Stipriai motyvuoja ir šeimos narių, artimųjų, draugų palaikymas. Eglė minėjo, kad ją pažįstantys žmonės net neabejoja, kad dėl asmeninių savybių, tvirto charakterio, pareigūno profesija jai pati tinkamiausia. Lukas taip pat jaučiasi užtikrintas, nes nuo pat mažų dienų aktyviai sportuoja ir jaučiasi ne tik turintis reikiamų žinių, bet ir stiprų fizinį pasirengimą šiam darbui.

Prisiekusius pareigūnus sveikino Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas:

– Šiandien Jums labai svarbi diena, nes prisiekiate būti ištikimi Tėvynei, gerbti ir vykdyti įstatymus, sąžiningai atlikti patikėtas pareigas, o svarbiausia, saugoti, ginti ir padėti“.

Pasižadėjusius ištikimai ir sąžiningai tarnauti Lietuvos Respublikai, ginti visuomenės interesus policijos pareigūnus palaimino policijos kapelionas Eugenijus Troickis. Jis linkėjo, kad šiuo gražiu prieššventiniu laikotarpiu ištartą priesaiką lydėtų Dievo palaima ir padėtų tiek tarnyboje, priimant svarbius sprendimus, tiek asmeniniame gyvenime.

Vyresnioji specialistė                                 Karolina Miganovičienė

- Reklama -

Naujausi straipsniai