2024, liepos 18, Ketvirtadienis

Naujas konteinerinis traukinys Gdanskas- Kaunas

reklama rubai

Lietuvoje įsikūręs konteinerinių traukinių operatorius, papildė savo paslaugų krepšelį nauju produktu – konteineriniu traukiniu, kursuojančiu maršrutu Gdanskas- Kaunas.

Pirmasis traukinio sąstatas vasario 14 d. išvyko iš Kauno Intermodalinio Terminalo. Gdansko uoste įsikūrusį terminalą DCT Gdansk traukinys pasiekė vasario 16 dieną. Mūsų tikslas- reguliarus šio traukinio kursavimas nurodytuoju maršrutu.

DCT Gdansk yra didžiausias ir sparčiausiai augantis regiono giliavandenis konteinerinis terminalas, su puikiai išvystyta infrastruktūra ir jūrinių jungčių galimybėmis.

Tai nėra pirmas ICS konteinerinis traukinys, jau nuo 2009 metų ICS yra tarp Klaipėdos ir Vilniaus kursuojančio konteinerinio traukinio Vilnius Shuttle operatorius. Kitas ICS projektas- nuo 2019 metų tarp Kijevo ir Klaipėdos kursuojantis konteinerinis traukinys BUS Train (anksčiau vadintas Containerships train). Tikimasi, kad naujasis traukinys, jungiantis Gdanską su Kaunu, taps patogus, saugus ir greitas būdas krovinių gabenimui tiek importo tiek eksporto kryptimis.

- Reklama -

Naujausi straipsniai