2024, gegužės 3, Penktadienis

Namuose – pralaimėjimas su sirena

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ po pertraukos pratęsė kovas Betsafe-LKL čempionate – pirmadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai namuose 76:78 (21:23, 18:26, 25:15, 12:14) nusileido Klaipėdos „Neptūnui“.

Rungtynės prasidėjo apylyge kova, po du tritaškius savo komandoms pelnė Gediminas Orelikas ir Deividas Gailius, o po pirmųjų dešimties minučių pranašumą turėjo svečiai iš uostamiesčio (21:23).

Puolimą toliau sėkmingai organizavę klaipėdiečiai per antrąjį kėlinį padidino savo persvarą iki dviženklės (39:49). „Neptūnas“ per pirmus du kėlinius atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

Trečiąjį kėlinį laimėję 25:15 panevėžiečiai sugebėjo išlyginti rezultatą (64:64). Per tris kėlinius „7bet-Lietkabeliui“ 25 taškus surinko Gediminas Orelikas (6/8 trit.).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus (70:70), netrukus Ąžuolas Tubelis dvitaškiu su pražanga išvedė svečius į priekį (72:74), bet baudų metimais atsakė Orelikas (74:74).

Paskutinę ketvirčio minutę Dovis Bičkauskis pradėjo taikliu dvitaškiu (76:74), į kurį po pertraukėlės atsakė Martynas Pacevičius (76:76). Panevėžiečių ataka buvo nesėkminga, svečiams liko keturios sekundės, per kurias rungtynes pergalingu metimu uždarė Ignas Sargiūnas (76:78).