2024, balandžio 20, Šeštadienis

Namuose laimėta prieš “Nevėžį”

„Panevėžio“ futbolo klubui septintoji kontrolinė akistata susiklostė sėkmingai. Gino Lettieri treniruojama ekipa „Žemynos“ progimnazijos stadione 4:1 (2:0) įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

Šeimininkai nuo pat susitikimo pradžios išsiskyrė aktyviais veiksmais. Iš pradžių savo šansais nepasinaudojo Ariagneris Smithas, Sebastianas Rinconas ir Romanas Mirošnykas, o vėliau kurį laiką pavojingų epizodų sukurti nepavyko.

40-ąją ir 44-ąją minutėmis „Panevėžys“ džiaugėsi įvarčiais – atakas rezultatyviai užbaigė S. Rinconas bei Jeffrey Sarpongas.

Iš karto po pertraukos Kėdainių ekipa turėjo realią progą pasižymėti, bet į vartus stojęs Ignas Driomovas sėkmingai apsigynė. Panevėžiečiai ir toliau negalėjo pasigirti gera progų realizacija, visgi, laimėjimą pavyko įtvirtinti dar dviem įvarčiais.

70-ąją minutę po Ernesto Veliulio perdavimo pasižymėjo Pijus Širvys, dar po 5 minučių – A. Smithas efektingai asistavo dublį atlikusiam P. Širviui.

Per likusį laiką Artemas Ščedras sudrebino vartų konstrukciją, o varžovai pasinaudojo kuriozine šeimininkų klaida gynyboje bei įmušė garbės įvartį.

„Panevėžio“ starto sudėtis: Vytautas Černiauskas, Markas Beneta, Marko Tomičius, Romanas Mirošnykas, Pijus Širvys, Jovanas Čadženovičius, Matijus Remeikis, Tautvydas Eliošius, Jeffrey Sarpongas, Sebastianas Rinconas, Ariagneris Smithas.

Paskutinis – aštuntasis – kontrolinis mačas prieš artėjantį sezoną bus žaidžiamas kitą penktadienį, vasario 24 dieną. Panevėžiečiai „Žemynos“ progimnazijos stadione susigrums su „Jelgava“ futbolininkais, dvikovos pradžia – 14 val.