2024, liepos 15, Pirmadienis

N.Čanakas: tikrai nusipelnėme pergalės

reklama rubai

Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) pusfinalio dramoje Panevėžio „Lietkabelio ekipa 82:80 pranoko Vilniaus „Rytą“ ir žengė į finalą.

Vyriausiasis panevėžiečių treneris Nenadas Čanakas teigė, kad jo komanda buvo verta patekti į finalą, kadangi parodė puikų charakterį ir kovotojų dvasią.

„Noriu pasveikinti savo žaidėjus, kurie yra pagrindiniai didvyriai. Pradėjome mačą labai minkštai. Žinojome, kad „Rytas“ taip ginsis, todėl be Gagičiaus mums nėra lengva išnaudoti savo pranašumus. Vėliau padarėme pakeitimus, geriau dalinomės kamuoliu ir grįžome į rungtynes. „Ryto“ atkovoti kamuoliai puolime mums buvo skaudūs, bet sugebėjome rasti savo atsakymų. Manau, kad tikrai nusipelnėme pergalės“, – sakė serbas.

– Šiandien žaidėjai buvo itin motyvuoti.

– Mums tai normalu, kad mes esame motyvuoti. Mes turime šansą žaisti dėl trofėjaus, todėl atsidavimas turi būti 100 proc. Žinau juos kasdien, todėl manęs tai nestebina.

– N.Radičevičius grįžo traumuotas. Ką tai pasako apie jį?

– Tai yra geras pavyzdys, kokia mes esame komanda. Jis žino, kad su tokia trauma jis negalės žaisti itin sėkmingai, bet rungtyniavo, kad pailsėtų Žemaitis. Mes neturime atskirties tarp lietuvių ir legionierių – visi rungtyniauja dėl komandos.

– Ar jis žais finale?

– Labai sunku pasakyti. Žinome, kokia jo trauma. Dabar dar karšta koja buvo. Nemanau, kad bus daug geriau. Žinant Nikolą, jis tikrai bandys kovoti.

– Neturėjote Dž.Gagičiaus. Kiek esate patenkintas kitų žaidimu?

– Esu labai patenkintas, nes pasiekėme finalą. Jis nėra geriausias žaidėjas pasaulyje, bet tokiose rungtynėse jis mums būtų buvęs labai svarbus. Šiandien rungtyniavome kitaip puolime nei būtume darę su juo.

- Reklama -

Naujausi straipsniai