Šią vasarą Panevėžio mokslo ir technologijų parkas (MTP) jau antrą kartą pasitinka pradedančius verslininkus Idėjų stovykloje. Renginys vyks rugpjūčio 16-18 d. Berčiūnuose. Projektą iš dalies finansuoja Panevėžio miesto savivaldybė.

„Šįsyk visas pastangas dedame į kokybišką turinį. Norime, kad kiekvienas dalyvis po stovyklos grįžtų įgijęs daugybę žinių ir patirties. Tam turėsime 3 intensyvaus darbo dienas“, – teigia MTP direktorius Dovydas Karosas.

Stovyklautojai bus suskirstyti komandomis, jos generuos po vieną įgyvendinamą verslo idėją. Kitas dvi dienas komandos rašys verslo planus, skaičiuos finansus ir ruoš pristatymus. Atliktą darbą vertins verslo atstovų komisija. Komandos savo verslo planus pristatys kaip investuotojams – per trumpą laiką reikės pasakyti esminę informaciją – nuo kokią problemą sprendžia šis verslas iki kokį jis atneštų pelną.

Visas dienas su dalyviais dirbs VšĮ „Versli Lietuvaˮ specialistė. Renginio organizatoriai pasirūpins maitinimu, nakvynės vieta ir darbo priemonėmis. Idėjų stovykla mokys ne tik kurti verslą, bet ir pabūti darbingoje aplinkoje, susipažinti su bendraminčiais, o gal būt ir rasti verslo partnerių.

Dalyviai https://forms.gle/ejoKTZHKu7MkyAbM6 registruojami iki liepos 17 d.
Daugiau informacijos apie renginį – https://www.pmtp.lt/stovykla

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email