2024, gegužės 18, Šeštadienis

Miesto futbolas laukiamas stipriausiųjų lygoje

Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Račkauskas ir Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis susitiko su Lietuvos futbolo klubų asociacijos A lygos prezidentu Deividu Šemberu ir FK „Utenos Utenis“ direktoriumi Artūru Gimžausku. Svečius lydėjo Panevėžio apskrities futbolo federacijos prezidentas Virginijus Baltušnikas ir FK „Panevėžys“ atstovai Dainius Gleveckas, Bronius Vaitiekūnas.

Asociacijos prezidentas išreiškė viltį artimiausias metais matyti mūsų miesto komandą žaidžiančią tarp stipriausių šalies klubų. Džiaugiamės, kad mūsų laimėjimai vertinami ir esame laukiami. Tikiuosi, „Panevėžio“ klubas ir šį sezoną garsins mūsų miestą“, – sakė meras R. Račkauskas.

D. Šemberas supažindino su šalies futbolo strategija, A ir I lygomis. Pastarojoje rungtyniauja „Panevėžys“. Miesto komanda sėkmingai pasirodė 2016 m. pirmenybėse, jau pradeda rengtis 2017 m. sezonui.

FK „Utenos Utenis“ direktorius Artūras Gimžauskas pasidalino savo klubo patirtimi ir ateities perspektyvomis.

2015 m. įsteigta Lietuvos futbolo klubų asociacijos A lyga, vienijanti stipriausias šalies ekipas, siekia skatinti, vystyti, populiarinti futbolą, skatinti profesionalumą. Tikimasi, kad 2018 m. čia rungsis ir FK „Panevėžys“.

- Reklama -

Naujausi straipsniai