2024, gegužės 6, Pirmadienis

Miesto derbyje užfiksuotos dar vienos lygiosios

Lietuvos futbolo federacijos II lygos pirmenybių Pietų zonos rungtynes žaidė dvi Panevėžio miesto komandos – „Panevėžys B“ ir „Aukštaitija“. Susitikimas, sulaukęs didelio žiūrovų susidomėjimo, baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1 (0:1).

Rungtynes aktyviau pradėjo labiau patyrę „Aukštaitijos“ futbolininkai, kurie greitai pelnė pirmąjį mačo įvartį. Kraštu prasiveržęs Tadas Markevičius atliko tikslų perdavimą Arūnui Šteinui, kuris jau 3-iąją susitikimo minutę nuginklavo varžovų vartininką.

Pirmajame kėlinyje progų pasižymėti turėjo abiejų komandų žaidėjai, bet daugiau įvarčių iki pertraukos nebuvo įmušta.

Po pertraukos, nepaisant abiejų ekipų žaidėjų pastangų, rezultatas ilgai nesikeitė. Kai jau atrodė, kad „Aukštaitija“ iškovos pergalę, „Panevėžys B“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Jau per teisėjo pridėtą laiką po Žygimanto Baguškos perdavimo kamuolį iš baudos aikštelės ribų į varžovų vartus pasiuntė Eimantas Abramavičius.

Pirmajame rate vykusi „Panevėžio B“ ir „Aukštaitijos“ komandų akistata taip pat baigėsi 1:1. Tada „Panevėžio B“ ekipa rezultatą išlygino irgi per teisėjo pridėtą laiką.

„Panevėžys B“: Šarūnas Jurevičius (70 min. Danas Šimkevičius), Tomas Kačerauskas (62 min. Domas Račkauskas), Deimantas Kontenis (74 min. Evaldas Urmonas), Rokas Nakrošius, Arnas Končius, Eimantas Abramavičius, Gustas Žederštreimas, Tomas Salamanavičius (62 min. Domantas Vaičekauskas), Matas Lesnikauskas, Žygimantas Baguška, Tadas Petukauskas.

„Aukštaitija“: Mantas Gasiūnas, Domantas Nebilevičius, Marius Butėnas (12 min. Matas Marcinkevičius), Arnas Jurevičius, Edgaras Baranauskas, Mantvydas Ežerskis (28 min. Dovydas Švėgžda), Žilvinas Banys, Mantas Savėnas, Arūnas Šteinas (83 min. Andrius Krasuckis), Aurimas Šulnis, Tadas Markevičius.

Tekstas: Gintaras Brazdžionis