Tam, kad kuo labiau išskaidyti keleivių srautus, lapkričio 1-2 d. viešasis transportas, vykstantis į kapines, bus suintensyvintas ir autobusai kursuos kas 15-20 min. Jei autobuse dėl sekančioje stotelėje įlipsiančių keleivių skaičiaus nebus galima užtikrinti COVID-19 prevencijos priemonių – autobusas tarpinėse stotelėse nestos.

Dažniau važiuos 16-ojo maršruto „Prekybos bazė – Molainių gatvė“ ir atgal, „Dariaus ir Girėno g. – Šilaičių kapinės“ ir atgal bei „Aguonų g. – Šilaičių kapinės“ ir atgal autobusai. Autobusai stos ir prie Ramygalos g. kapinių.

„Panevėžiečių ir miesto svečių, besinaudojančių viešuoju transportu, prašome laikytis visų būtinų koronaviruso prevencijos priemonių – dėvėti veido apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo, taip pat savanoriškai imtis kitų apsaugos priemonių, pavyzdžiui, susilaikyti nuo nebūtinų vizitų pas giminaičius ar draugus,“ – sako Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Viešojo transporto priemonėse rekomenduojama vežti tiek keleivių, kiek yra sėdimųjų vietų. Jei vežami stovintys keleiviai, tarp jų turi būti užtikrinamas ne mažesnis nei 1 metro atstumas. Taip pat keleiviams patariama nesėdėti atsisukus veidu į veidą. Keleiviams, išskyrus vaikus iki 6 metų amžiaus, viešajame transporte privaloma dėvėti veido kaukes, respiratorius ar kitas apsaugančias priemones. Kiekvienoje viešojo transporto priemonėje keleiviams gerai matomoje ir patogioje vietoje turi būti prieinama rankų dezinfekavimo priemonė bei aiškiai matomoje vietoje pateikta informacija apie prevencines koronaviruso priemones.

Print Friendly, PDF & Email