Panevėžio miesto mero pavaduotojas Aleksas Varna ir administracijos direktorius Rimantas Pauža priėmė Taipėjaus (Taivano) misijos Baltijos šalims vadovą p. Andy Chin.

Mandagumo vizito metu misijos vadovas pristatė savo biuro, įsikūrusio Latvijos sostinėje Rygoje, komandą bei darbo gaires. Pagrindinis dėmesys skiriamas išmaniųjų miestų modeliams bei technologijoms. Susitikimo metu kalbėta apie verslo ir vietos valdžios gebėjimą apjungti visas pastangas, kad verslas augtų, o žmonės galėtų  džiaugtis patogiu gyvenimu ir, kad tai galima pasiekti tik bendru valdžios, verslo ir akademinio pasaulio atstovų dėka.

Ponas Andy Chin pabrėžė tarptautinio bendradarbiavimo svarbą. „Miestai išgyvena tas pačias problemas, reikalinga valdžios, verslo atstovų, mokslininkų sąveikos ir dalijimosi patirtimi platforma“, – sakė A. Chin.

Turėdamas tik 0.3% viso pasaulio gyventojų, Taivanas muša rekordus. Tai – antra pagal saugumą šalis pasaulyje, pusę programinės įrangos pramonės valdo Taivanas, kokybiškiausios e.valdžios paslaugos teikiamos Taivane.

Sekantis Taipėjaus misijos vadovo vizitas Panevėžyje numatytas lapkričio mėnesį. Jo metu bus pristatytos Panevėžio miesto įmonės bei akademinės institucijos.

Print Friendly, PDF & Email