2024, gegužės 21, Antradienis

Metų geriausieji: triatlonininkė Ugnė Paurytė

2020 m. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija išrinko dvylikos sporto šakų geriausius sportininkus. Geriausios triatlonininkės titulas atiteko Ugnei Paurytei.

Šešiolikametė Ugnė Paurytė Europos jaunių triatlono taurėje užėmė 9-ąją vietą, Lietuvos super sprinto čempionate 1-ąją vietą, Lietuvos sprinto čempionate 1-ąją vietą, Lietuvos triatlono taurėje iškovojo 1-ąją vietą (galutinėje įskaitoje) ir Lietuvos duatlono čempionate iškovojo 1-ąją vietą.  Jaunosios sportininkės treneris Vidmantas Urbonas.

„Pradėjau sportuoti besimokydama Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijoje. Lankiau lengvosios atletikos treniruotes, bet man pasirodė labai nuobodu, todėl mečiau. Norėjau lankyti plaukimo treniruotes, bet nebebuvo vietų. Tada plaukimo ir triatlono treneris Bronius Kraujelis pakvietė mane mokytis plaukti. Taip aš ir patekau į triatloną. Tai buvo prieš septynis metus“, – prisimena U. Paurytė.

Pirmose triatlono varžybos Ugnė dalyvavo 2016 m. Kupiškyje. „Prieš startą labai jaudinausi. Atsistojau prie vandens ir matau, kad tie plūdurai, kuriuos reiks apiplaukti labai toli. Net išsigandau, bet viskas praėjo gerai. Amžiaus grupėje užėmiau trečiąją vietą ir labai džiaugiausi“, – prisiminimais dalinasi Ugnė.

Prieš tris metus į aštuntą klasę Ugnė atėjo mokytis į Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnaziją, kur ją pradėjo treniruoti žymus šalies triatlonininkas Vidmantas Urbonas.„Treneris geras, labai dėl mūsų stengiasi, nori, kad mes pasiektume gerų rezultatų. Labai dėkingi esame sporto gimnazijai, kuri mums organizuoja sporto stovyklas, suteikia inventorių, nemokamai maitina, moko ir suteikia visas sąlygas siekti aukštų sporto rezultatų“, – sako U.Paurytė.

Treneris Vidmantas Urbonas teigia, kad Ugnė dar labai jauna, bet norinti tapti olimpine čempione. „Motyvacijos ji turi ir jei nenuleis rankų, taps aukštos klasės sportininke. Sekasi jai gerai, rezultatai gerėja. Ar taps olimpiete, priklausys nuo jos pačios“, – sako treneris.

Sportininko asmeninio archyvo nuotraukos.
Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija

- Reklama -

Naujausi straipsniai